Teslimat ve Sipariş


Sipariş Takibi


Siparişinizin durumuna Siparişlerim bölümündeki Sipariş Detayı butonundan ulaşabilirsiniz. Siparişinizdeki tüm ürünlerin durumu ilgili satırlarda ayrı ayrı belirtilmektedir. Siparişinizin tedarik sürecinde, Sevk edilmiş veya İptal edilmiş olup olmadığını bu alandan takip edebilirsiniz.

 

 

 


Siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi (MNG Kargo) ile sevk edilmektedir. Sipariş Takip numarasını Sipariş Detayı sayfasında bulabilir ve üzerine tıklayarak taşıma işlemini gerçekleştiren kargo şirketinin sisteminden siparişinize ait güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.


Çok sayıda ürünü aynı sipariş içinde almış olabilirsiniz. Tedarik sürecindeki farklılıklara göre ürünler adresinize farklı tarihlerde ayrı kargolar şeklinde gönderilebilir. Bununla ilgili güncel bilgiler e-posta adresinize ve Sipariş Detayı sayfasına yansıtılacaktır.


Teslim Alma ve Kontrol Aşamaları


Anlaşmalı kargo şirketleri ile adresinize kadar gönderilen ürünleri kontrol etmeden teslim almayınız. Taşıma esnasında kırılma ihtimali olan bir ürün sipariş ettiyseniz mutlaka koli içeriğini kontrol ediniz. Gelen ürün adetlerini ve fatura üzerinde yazan rakamları da kontrol ederek teslimat evrakını imzalayınız.


Teslimat için belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda anlaşmalı kargo şirketinin teslimat yetkilisi, sipariş konusu ürünlerinizi kargo şirketinin dağıtım şubesine götürecektir. 3 İş günü içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almamanız durumunda paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.


Teslim aldığınız üründe hasar, eksiklik veya yanlışlık olması durumunda Kargo personelinden hasar tutanağı hazırlamasını isteyiniz. Bu ürünleri teslim almayınız ve bize geri iade ediniz.

Teslimat Bölgeleri ve Teslimat Zamanı


Anlaşmalı kargo şirketleri tarafından tüm Türkiye genelinde teslimat yapılmaktadır. Ürünlerin depomuzdan çıkış anından itibaren ne kadar sürede teslim edileceği bulunduğunuz ilin depolarımıza olan uzaklığın, teslimat türü, kargo şirketinin iş süreçleri, mücbir veya zorlayıcı sebeplerin varlığı gibi nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR